Раздел 3. Шлях до гармонійної, доповнюючої половинки.(Практика)

 

Ви думаєте і концентруєте свою увагу тільки на думці про свою гармонійну пару. Як її можна уявити, якою її можна уявити? Зовнішність, матеріальний стан - це кожен може експериментувати індивідуально. Чим більше ви замовите, тим довшим може бути пошук, чи взагалі знайдеться?

Ви розповідаєте своїм близьким люблячим вас людям про бажання знайти своє доповнення,

Свою гармонійну половинку. Добре вивчивши опис для того, щоб уявити приблизно прояви і

характер своєї половинки. Вранці, коли ви тільки прокинулися і ви ні про що не думаєте, тільки про те, що ваша половинка знаходиться з вами поруч. Ви бачите місце  на ліжку поряд з вами…, ви відчуваєте ніби дихання солодко сплячої людини , такої бажаної, очікуваної, жаданої…

Ви сідаєте біля ліжка на коліна і запам"ятовуєте цю радість знаходження з вашою коханою мрією. Ви вже його кохаєте… Він тільки має з"явитися і прийняти ваше кохання і віддати так само своє …

У вашому серці розквітає троянда кохання і ви відчуваєте її аромат….

Ви записуєте у окрему книжечку свою мрію, що ви  прагнете кохати дуального гармонійного підходящого  для вас чоловіка.

Кожен день ви сидите на сайтах знайомств і неустанно перелискуєте в день до 300 анкет , як золоту піщинку вишукуєте серед груди піску свою половинку. Ви вивчите прояви у написанні

Анкети там певні слова-свій лексикон, вивчите зовнішні ознаки по фотографії і тоді піде у вас багато листувань, деякі зустрічі, які точно будуть вам показувати всю правильність теорії відносин, кого ви запросили або до кого ви прийшли на запрошення.

Так може пройти рік – ви будете добре вже знати, своє доповнення, менше робити помилок.

До того часу ваші оточуючі друзі якщо ви їх також підготуєте визначати тип особистості будуть вам допомагати познайомитись. Ви вже будете відчувати в телефонній розмові з незнайомою людиною, які стосунки вас з нею очікують.

Ви зможете знайти собі дуала серед родичів або серед друзів і налаштовувати свою пам"ять саме на таке спілкування.

Ви зможете знайти гармонійну пару серед своїх рдисів і знайомих і частіше бути у спілкуванні з ними - вони додадуть вам сил і впевненості віри і надіїї у справдження вашої цілі.

Час іде вперед ми пропонуємо кожному зробити коротенький відео фільм про себе і  розмістити на сайті. Може, з часом буде перепис населення відразу з відео зйомкою кожного члена суспільства в тому числі і дітей. Тоді з дитинства можна спілкуватись з дуалом, правильно розвиватись, бути здоровим і щастя очікувати будучи впевненим у своєму майбутньому. Тому що дійсно з дуалом ніщо не страшно. І уже  у віці зрілості і свідомого бажання створити сім"ю можна робити весілля і ще в школах. Або пізніше при цьому радимо дітям берегти цноту.

Все зміниться на краще, якщо всі будуть прагнути особистого щастя. Вже в суспільстві стає зрозумілим, що час, коли вважалося, що головне матеріальний достаток - пройшов. Людина прагне реалізувати у всіх напрямках своєї суті. Людина прагне розуміння, психологічного комфорту у спілкуванні, задоволення у коханні.