Самоналаштування. Для тих, хто бажає створити сім"ю.

Ви маєте прекрасне бажання життя — кохати, створити сім"ю і народити дітей!

Ці афірмації допоможуть вам здійснити свою мрію.

...Ви — впевнені, що ваше рішення про створення сім"ї – правильне.

Ви — здорові, молоді і гарні. На таких, як ви, часто оглядаються… Ви викликаєте справжній інтерес у оточуючих…

Вами цікавляться — ви гарний слухач, або гарний розповідач.

У вас багато талантів і здібностей!

Ваші здібності часто цікавлять друзів і співробітників — особливо осіб протилежної статі…

Ви достойні бути щасливими, ви — завжди поряд зі своїм щастям... Головне — ваше тверде бажання і впевненість в своєму непереборному щасті.

Ваше здоров"я передасться майбутнім дітям.

Ваші батьки будуть раді побавитися зї своїм майбутніми онуками. Батьки у обох подружжів будуть раді приділити достатньо часу і коштів для малюка.

Ваші здібності і таланти будуть потрібні багатьом організаціям, ви будете отримувати достойну винагороду від ваших замовників і вам буде завжди достатньо матеріальних благ для вашої родини.

Спокій вашої сім"ї передаватиметься малюку, і ви будете спокійно жити. Здоров"я матері забезпечить достатньою кількістю молока дитині, і вона буде завжди здорова, нагодована і спокійна.

У вашому домі завжди буде щастя. Гармонійному подружжю жити разом з батьками частіше буває краще — один одному завжди допоможуть, буде більше часу для саморозвитку, для відпочинку.

Тому ваше майбутнє завжди буде щасливе і радісне. Вас оточує багато квітів, прекрасних дерев, ви можете вирощувати все необхідне на своїй землі або частину продуктів купляти у сусідів, будучи впевненими у високій якості продуктів. Ви робите фізичні вправи, правильно харчуєтесь, загартовуєтесь. Ви завжди здорові і радісні!

В світі все створено для вашого щастя! У вашій майбутній родині завжди пануватиме справжнє кохання, порозуміння, спокій, радість, повага, прощення.

Ваш вибір супутника — правильний. Ви тепер будете завжди поруч зі своєю коханою людиною, ви завжди будете захищені і впевнені, що будь-яке питання життя разом ви вирішите правильно і швидко, з усіма перевагами для вас обох. Ви будете уважно слухати один одного, ставати на місце близької людини.

Уявіть, як всі оточуючі будуть поздоровляти вас з вашим правильним вибором і ми вас також поздоровимо — тепер ви – сімейна людина. І саме цей факт говорить про вашу зрілість приймати відповідальні рішення у вашому житті. Тепер для вас відкриті багато можливостей в кар"єрі і в зростанні самосвідомості. Ви відразу змужніли і стали відповідальнішими. Про те, що ви — людина сімейна, знають на роботі і ваші друзі , оточуючі. Ви тепер справжня родина, сильна, самодостатня.

Ви — самі ковалі свого щастя. Вам всі ідуть на зустріч. Якщо ви з маленькою дитиною, вам ввічливо поступаються місцем, адже ви — достойні вихователі — народжувачі нового життя!

Медитація закінчена. Для визначення сумісності характерів ви дізнаєтеся більш конкретно у наших експертів — про ваші сильні сторони і сильні сторони вашого обранця. Коли поруч з вами доповнюючи людина, ви позбуваєтесь слабких сторін — вони відразу стають сильними, адже вони потрібні вашій парі — це є природня потреба. І ви розумієте, яким чином ваші характери допоможуть вам зберегти кохання. І якщо сильні сторони не доповнюють одне одного, ви можете створювати також шлюб , при цьому, в майбутньому, не жалкуючи про неминучий розрив сім"ї. Тому ви створюватимете свою сім"ю тільки за умови повної доповнюваності ваших особистостей — сумісності характерів і спільності інтересів.

Тепер залишилося тільки навчитися відрізняти людей, для вашого справжнього кохання, які мають характер, сумісний вашому.

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.